fbpx

Otsing

Urmas Alenderi laulude kontsert „Teisel pool vett“ 17.10.2021 | 16.00

Kumu kunstimuuseum
Täispilet
15 €

Piletid 15/10 €

Kontsert

Urmas Alenderi laulude kontsert „Teisel pool vett“

Asukoht: Kumu auditoorium
Esinevad Margus Vaher &Tarmo Sillaots

Ülipopulaarseks saanud Urmas Alenderi laulude kontserdid Margus Vaheri ja pianist Tarmo Sillaotsa esituses on saali toonud tuhandeid kuulajaid üle Maarjamaa. Sel sügisel leiab aset kaks eksklusiivset kontserti hingestatud lauludega.
“Vaiki, kui võid”, “Kui mind enam ei ole”, “Teisel pool vett”, “Võta mind lehtede varju”, “Kollane koer”, need on ainult mõned tähised selles eestlasele nii hingelähedases kavas.

Tule ja naudi sügavat ning parimatest lauludest koosnevat kava Urmas Alenderi loomingust.

Oluline info:
Alates 9.08.2021 jõustunud Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uute korraldustega seoses tuleb kõigil Eesti Kunstimuuseumi ja Eesti Rahva Muuseumi külastajatel (alates 18. eluaastast), sh e-pileti omanikel, esitada saabudes dokument enda nakkusohutuse tõendamiseks.
Oled kontserdile oodatud, kui lisaks piletile on sul ette näidata ka digitaalsel või trükitud kujul:
–          kehtiv vaktsineerimispass,
–          COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (kehtib positiivsest testist 180 päeva),
–          negatiivne COVID-19 PCR testi tõend (kehtib 72 h)
–          negatiivne COVID-19 antigeeni kiirtesti tõend (kehtiv 48 h)
Üks eelnimetatud tõenditest peab olema esitada muuseumisse ning kontserdile sisenedes turvakontrollile külastajal alates 18 eluaastast. Vajadusel ole palun valmis esitama ka isikut tõendavat dokumenti. Alla 18 aasta vanustel külastajatel nakkusohutust ei kontrollita. Kontserdipaigas kohapeal testimise võimalust ei ole (sealhulgas kiirtestide tegemine).

NB! Viiruse leviku tõttu palume arvestada, et alates 9.08.2021 jõustunud Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uute korraldustega seoses tuleb kõigil auditooriumi külastajatel (alates 18. eluaastast) esitada saabudes dokument enda nakkusohutuse tõendamiseks koos isikut tõendava dokumendiga.
Loe täpsemalt kehtivatest külastustingimustest.