fbpx

Otsing

Vaimse tervise vitamiinid. Kuidas elus tasakaalu hoida? 07.03.2024 | 17.00

Adamson-Ericu muuseum
Täispilet: Adamson-Ericu muuseum
9 €
  • Perepilet: Adamson-Ericu muuseum
    18 €
  • Sooduspilet: Adamson-Ericu muuseum
    6 €
  • Toetajapilet: Eesti Kunstimuuseum
    20 €
Teemaüritus

Vaimse tervise vitamiinid. Kuidas elus tasakaalu hoida?

Märtsis hakkavad paljudel ilmnema esimesed kevadväsimuse märgid, mille vastu perearstid soovitavad võtta vitamiine. Nii nagu füüsiline tervis, vajab vitamiine ka meie vaimne tervis. Millised on vaimse tervise vitamiinid, kust neid leida ja kui tihti peaksime neid tarbima?

Loengu viib läbi Peaasi.ee koolitaja Elina Kivinukk, psühholoog ning spordi- ja esinemispsühholoogia konsultant. Tal on üle 20 aasta koolitajakogemust erinevate sihtgruppidega ametnikest sportlasteni.

Oma koolitustel keskendub ta tõenduspõhistele, praktilistele ja positiivsetele soovitustele. Vaimse tervise hoidmiseks kasutab ta teadlikult kolme positiivse psühholoogia võtet: treenib tänulikkust, harjutab heategusid ning peab päevikut.

Kohtumine on osa näituse „Tasakaalus(t väljas). Näitus märkamisest ja meelerahust“ publikuprogrammist. Näitus kutsub mõtisklema selle üle, kuidas hoida elus tasakaalu ning tulla toime muutuste ja raskustega. Väljas on kaheksa nüüdiskunstniku looming, mis ühel või teisel viisil otsib tasakaalupunkte.

Üritus toimub koostöös Peaasi.ee-ga.