fbpx

Otsing

Perehommik: Vaprad kangelased 09.02.2020 | 12.00

Kumu kunstimuuseum
Pilet
14 €

Üks täiskasvanu ja ühe pere alaealised lapsed 14 €.
Pilet müügil kassas.

Kaks täiskasvanut koos pere alaealiste lastega 20 € (perepilet).
Pilet müügil e-poes ja kassas. 

Foto: Helen Melesk
Pereüritus

Perehommik: Vaprad kangelased

Kumu kunstimuuseumi sari 4–8-aastaste lastega peredele.

Eesti Vabariigi sünnipäevakuul külastame Kumu püsinäitust ning uurime, millistest vapratest kangelastest meie kunst räägib. Mis see vaprus üldse tähendab? Kuidas kangelaseks saadakse ja miks neid mäletatakse? Kuuleme huvitavaid lugusid kangelasmeelega tegelastest ning nende vägitegudest.

Iga kuu esimesel ja teisel pühapäeval kell 12.00–13.30 ootab Kumu tunnijuht lapsi koos nende vanematega elava kunsti keskele. Igas kalendrikuus tehakse põgusalt tutvust ühe näitusega Kumus ja leitakse üles seal peidus olevad lood. Lisaks saavad lapsed võimaluse katsetada ka põnevaid loovtöid ateljeedes.

Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 14 eurot (täiskasvanu ja pere lapsed). Kahe saatva täiskasvanu puhul soovitame osta perepileti 20 eurot (kaks täiskasvanut ja pere lapsed).

Osaleda saab ka Eesti Kunstimuuseumi perehommikute ühiskaardiga (sisaldab kokku 5 perehommikut omal valikul Kadrioru kunstimuuseumis, Kumu kunstimuuseumis ja Mikkeli muuseumis), mille hind on 60 eurot. Pilet kehtib ühele täiskasvanule ja pere alaealistele lastele 12 kuud alates ostu sooritamise kuupäevast. Saadaval e-poes.

Vaata perehommikute kava