fbpx

Otsing

Avaldatud 23.05.2020 | 09.05

Eesti Kunstimuuseum kutsub koolijuhte ja õpetajaid muuseumihariduse infopäevale

Üle-eestiline veebinar

Eesti Kunstimuuseumi üle-eestiline muuseumihariduse infopäev „Virtuaalne ja reaalne – uuendusmeelne muuseum“ toimub 27. augustil kell 10–17 veebi vahendusel.

Veebinaril tutvustavad muuseumid üle Eesti oma järgmise õppeaasta haridusprogramme ning annavad soovitusi ja praktilisi nõuandeid, kuidas saavad muuseumid haridust erinevates ainevaldkondades toetada. Olgu selleks e-tund, virtuaalne ekskursioon või autentne muuseumikülastus.

Päeva avaloengul selgitab ja näitlikustab ajuteadlane Jaan Aru virtuaalse mõju reaalsele. Päeva teises pooles arutleb Martin Saar, Tallinna Reaalkooli õppealajuhataja ja keemiaõpetaja, kevadise koduõppe järelkaja ning e-õppe teemadel. Loengud toimuvad Eesti Kunstimuuseumi kodulehe ja muuseumihariduse infopäeva Facebooki-ürituse vahendusel. Veebinari 25-minutilistel sessioonidel tutvustavad muuseumid terve päeva vältel oma haridusprogramme erinevate vanuseastmete õpetajatele. Töötoaga saab liituda lingi kaudu, mis saadetakse eelregistreerunud osaleja e-posti aadressile.

Infopäeval osalevad muuseumid: Eesti Kunstimuuseum, Eesti Rahva Muuseum, A.H. Tammsaare Muuseum Vargamäel, Eesti Ajaloomuuseum, Eesti Arhitektuurimuuseum, Eesti Loodusmuuseum, Eesti Maaelumuuseumid, Eesti Meremuuseum, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, Eesti Vabaõhumuuseum, Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid, Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu, Tallinna Linnamuuseum, Tartu Ülikooli muuseum jt.

Eesti Kunstimuuseum on üle-eestilist muuseumihariduse infopäeva õpetajatele ja koolijuhtidele korraldanud alates 2017. aastast.

Vaata infot ja kava kodulehelt ja liitu Facebook’i sündmusega.