fbpx

Otsing

Muuseumihariduse infopäev 27.08.2020 | 10.00

Ackermanni digitund
Tasuta

Üritusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. 

Infopäev
Publikuprogramm

Muuseumihariduse infopäev

Eesti Kunstimuuseumi üle-eestiline muuseumihariduse infopäev „Virtuaalne ja reaalne – uuendusmeelne muuseum“ õpetajatele ja koolijuhtidele toimub sel aastal 27. augustil kell 10.00–17.00 veebi vahendusel.  

Veebinaril tutvustavad muuseumid üle Eesti oma järgmise õppeaasta haridusprogramme ning annavad soovitusi ja praktilisi nõuandeid, kuidas saavad muuseumid hariduse pakkumist erinevates ainevaldkondades toetada. Olgu selleks e-tund, virtuaalne ekskursioon või autentne muuseumikülastus. 

Päeva avaloengul selgitab ja näitlikustab ajuteadlane Jaan Aru virtuaalse mõju reaalsele. Päeva teises pooles arutleb Martin Saar, Tallinna Reaalkooli õppealajuhataja ja keemiaõpetaja, kevadise koduõppe järelkaja ning e-õppe teemadel.

Infopäeval osalevad muuseumid: Eesti Kunstimuuseum, Eesti Rahva Muuseum, A.H. Tammsaare Muuseum Vargamäel, Eesti Ajaloomuuseum, Eesti Arhitektuurimuuseum, Eesti Loodusmuuseum, Eesti Maaelumuuseumid, Eesti Meremuuseum, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, Eesti Vabaõhumuuseum, Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid, Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu, Tallinna Linnamuuseum, Tartu Ülikooli muuseum jt. 

Kava ja töötoad

Üritus Facebookis