fbpx

Otsing

Avatud töötuba: Mänguline kunstialbum 21.01.2023
12.00–15.00

Kadrioru kunstimuuseum
Täispilet: Kadrioru kunstimuuseum
12 €
  • Perepilet: Kadrioru kunstimuuseum
    24 €
  • Sooduspilet: Kadrioru kunstimuuseum
    8 €
  • Toetajapilet: Eesti Kunstimuuseum
    20 €
Pereüritus
Töötuba

Avatud töötuba: Mänguline kunstialbum

Tule muuseumi kunsti avastama ja looma! Laupäevastesse Kadrioru kunstimuuseumi avatud töötubadesse ootame huvilisi olenemata vanusest.

Võttes eeskujuks näitusel „Rooma 1810. Balti metseeni von Blanckenhageni kunstiostud“ välja pandud kunstialbumid, joonistame ja kirjutame ning teeme sissekandeid oma kunstialbumisse. Sissekannete tegemisel saab kohapeal kasutada ka valguslauda, et kergema vaevaga kopeerida kuulsate kunstnike või hoopis oma sõprade joonistusi. Lisaks katsetame erinevaid mängulisi köitmise viise, mida saab hiljem ka ise kodus teha. Seekordne avatud töötuba on osa näituse „Rooma 1810. Balti metseeni von Blanckenhageni kunstiostud“ finissage’ist.
Kaks korda kuus valitud laupäevadel toimuvad Kadrioru kunstimuuseumis avatud töötoad. Iga kord ootab uus ja põnev loovtegevus, millele leitakse inspiratsiooni Kadrioru kunstimuuseumis eksponeeritud teostest. Töötuba on avatud kell 12–15, tulla võib selles ajavahemikus endale sobival ajal. Oodatud on kõik huvilised olenemata vanusest, alla 8-aastased lapsed koos saatjaga.