fbpx

Otsing

GRUPP ON TÄITUNUD! Noortelaager: „Kunst on …” 03.08.2021 – 05.08.2021

Kumu kunstimuuseum
Hind osalejale
90 €
Kumu noortelaager. Foto: Kumu kunstimuuseum
Foto: Kumu kunstimuuseum
Laager

GRUPP ON TÄITUNUD! Noortelaager: „Kunst on …”

Kumu noortelaager on suunatud noortele, kes huvituvad kunstist, disainist ja kaasaegsest kultuurist. Varasem kokkupuude kunstitegemisega pole oluline. Tule katsetama ja avasta uusi ideid!
Noortele vanuses 13+

  • 2021. aasta suvel toimuv Kumu noortelaager keskendub kunsti, disaini ja alternatiivse kultuuri kokkupuutepunktidele.
  • Näitusel „Kunst on disain on kunst“ uuritakse üheskoos, mis eristab kunsti ja disaini ning kuidas väljenduvad kunstilised ideed meid iga päev ümbritsevates esemetes. Noortel on võimalik osaleda graafilise disaini töötoas ja kujundada uus kirjatüüp.
  • Näitusel „Terve öö üleval. Reivikultuur lähivaatlusel“ saab ülevaate reivi ajaloost ja sellega kaasaskäivast muusikast, ühtlasi tutvutakse lähemalt reivikultuurist inspireeritud teostega. Muusika, kehaline liikumine ja erksad värvid tuuakse näitusesaalist meeleolukatesse töötubadesse, kus katsetatakse mitmesuguseid efektseid joonistamis- ja maalimistehnikaid.
  • Näitusekülastusi ja töötubasid saadavad põnevad arutelud ning mängud. Laagri jooksul valmivad vahvad ja fantaasiarikkad tööd.

Noortelaagri hind sisaldab lõunasööki koos vahepalaga, näitusetutvustusi, töötubasid ning kõiki vajalikke töövahendeid ja -materjale koos muuseumipiletiga.
Kumu noortelaager kestab kolm päeva ja toimub linnalaagri formaadis (kell 11.00–17.00).
Keel: eesti (julgustame osalema ka teise emakeelega noori, kes soovivad eesti keelt praktiseerida)

Vajalik eelregistreerimine!