Kumu noorteüritus näitusel “Jeremy Shaw. Phase Shifting Index” 11.12.2021 | 16.00

Kumu kunstimuuseum
Hind osalejale

hind õpilasele/üliõpilasele

Jeremy Shaw. Phase Shifting Index. 2020. Stoppkaader filmist (mustvalge detail).
Näitusetuur
Teemaüritus
Töötuba

Kumu noorteüritus näitusel “Jeremy Shaw. Phase Shifting Index”

Kumu kunstimuuseum kutsub veetma meeldejäävat õhtut muuseumis!

• Kaasaaegne kunst
  • Töötoad
  • DJ
  • Mõnus seltskond
  • Snäkid-joogid

Kumu noorteüritus võtab sel hooajal fookusesse rahvusvaheliselt tunnustatud kaasaegse kunstniku Jeremy Shaw näituseprojekti „Phase Shifting Index“ (2020). Kumus eksponeeritud seitsme hiidekraaniga video-, heli- ja valgusteose on nimetanud mainekas kunstiajakiri Frieze 2020. aasta kümne parima näituse hulka.

Õhtu algab näitusekülastuse ja tuuriga, millele järgnevad põnevad töötoad.

Ja kõige tähtsam – naudime mõnusat seltskonda!

Kava:

16.00 „Phase Shifting Index“ näituse tutvustus
17.00 Limonaadipaus
17.30 Töötoad

• Tegevusmaali töötuba
  • Heliklipi loomise töötuba (töötoas osalemiseks on vajalikud isiklik nutitelefon ja kõrvaklapid)

19.00 Flashmob näitusel
19.30 Loosi võitjate autasustamine

NB! Teose „Phase Shifting Index” kulminatsioonis on vilkuv valgusmäng ning kõlab vali muusika.

Kumu kunstimuuseumi külastustingimused:

• Alates 12-aastastele kehtib maskikandmise kohustus.
  • Alates 18-aastastel on vaja nakkusohutuse tõendamiseks esitada kehtiv vaktsiinipass või kehtiv COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend.
  • 12–17-aastastel on vaja nakkusohutuse tõendamiseks esitada kehtiv vaktsiinipass, kehtiv COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend või kehtiv koroonaviiruse PCR/antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend.

Noorteõhtul osalejatel palume kanda maski ja kinni pidada inimeste hajutamise reeglist.

Loe täpsemalt lehelt <a href=”https://kunstimuuseum.ekm.ee/kulastaja-meelespea/”>Külastaja meelespea.</a>