fbpx

Otsing

GRUPP ON TÄITUNUD! Perehommik: Killuke Jaapani kultuurist 06.11.2021 | 12.00

Adamson-Ericu muuseum
Hind
14 €

Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 14  (üks täiskasvanu ja ühe pere lapsed). Kahe täiskasvanud saatja korral palume teisel täiskasvanul osta lisapileti.

Pereüritus

GRUPP ON TÄITUNUD! Perehommik: Killuke Jaapani kultuurist

Novembrikuu perehommikul ootab 6–12-aastaste lastega peresid mänguline ringkäik näitusel „Kimono. Jaapani ilu puudutus“.

Perehommikul teeme näitusel ringkäigu, avastame läbi mängude jaapani traditsioonilise riietuseseme kimono võluvat ja värvikirevat maailma ning õpime palju huvitavat geišade, samuraide ja üldisemalt jaapani kultuuri kohta. Räägime sellest, milline roll on olnud kimonotel jaapani kultuuris läbi aegade ja kuidas nende välimus sõltub aastaajast, sündmusest, kandja vanusest ja positsioonist ühiskonnas. Lisaks kuuluvad kimono juurde kaunid aksessuaarid, uhked soengud ja elegantsed lehvikud. Kõike seda saamegi näitusel imetleda. Perehommiku lõpetab jaapanipärane loovtöö muuseumi hubases õppeklassis.

Valitud laupäevadel kohtutakse Adamson-Ericu muuseumis kunsti keskel. Üritus on mõeldud lastega peredele kunstiga sõbraks saamiseks ning selleks, et veeta mõnusalt üheskoos üks loominguline ja eriline puhkepäeva hommik. Igal korral tutvutakse näitusega ja tehakse ka ise loovtööd.

Üritus kestab 1,5 tundi.

Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 14 (üks täiskasvanu ja ühe pere lapsed). Kahe täiskasvanud saatja korral palume teisel täiskasvanul osta lisapileti.
Palume perehommikule eelnevalt registreeruda (hiljemalt 5. novembriks).