fbpx

Otsing

Astu liikmeks

Eesti Kunstimuuseumi Kunstisõprade Seltsiga saab liituda iga kunstihuviline, saates seltsi juhatusele avalduse ning tasudes liikmemaksu, mis on 2024. aastal eraisikule 75 € aastas.

  • Liikmemaks tagab võimaluse osaleda seltsi liikmetele korraldatud üritustel (hooaja avamine, hooaja lõpetamine, üldkoosolek, näitusekülastused). Osalustasuga eriüritused on jõulupidu (kutse kahele) ja seltsi kunstireis (ainult liikmetele, grupi suurus kuni 40 inimest).
  • Soovijatel on võimalus olla muuseumi toetajaliige, tasudes vähemalt 300–eurose annetuse aastas (sisaldab liikmemaksu). Toetajaliikmed saavad üritustele kutse kahele ja võimaluse registreeruda kunstireisile eelisjärjekorras.
  • Soovijatel on võimalik astuda seltsi kunstipatroonide kogusse, toetades seltsi tegevust 2024. aastal vähemalt 1000–eurose annetusega (sisaldab liikmemaksu). Kunstipatroonid saavad seltsi üritustele kutse kahele ja võimaluse registreeruda kunstireisile eelisjärjekorras koos ühe seltsi liikmest kaaslasega. Kunstipatroonide Kogu liikmed võivad olla nii füüsilised kui ka juriidilised isikud.
  • Seltsi liikmel on võimalus jooksvaks aastaks osta Eesti Kunstimuuseumi aastakaart, mis tagab sissepääsu kahele kõikidesse Eesti Kunstimuuseumi filiaalidesse nende lahtiolekuaegadel. Kaardi uuendamise hind on 100 eurot.
  • Seltsi liikmed saavad soetada seltsi hõbemärgi.  
Eesti Kunstimuuseumi Kunstisõprade Seltsiga liitumiseks täitke avaldus ja saatke see digiallkirjastatult selts@ekm.ee või allkirjastatult postiaadressil Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn 10127.