Astu liikmeks

Eesti Kunstimuuseumi Kunstisõprade Seltsiga saab liituda iga kunstihuviline, saates seltsi juhatusele avalduse ning tasudes liikmemaksu, mis on 2020. aastal eraisikule 100 € aastas.

  • Liikmemaks tagab võimaluse osaleda kuni üheksal seltsi liikmetele korraldatud üritusel (hooaja avamine, hooaja lõpetamine, üldkoosolek, näitusekülastused). Osalustasuga eriüritused on jõulupidu (kutse kahele) ja seltsi kunstireis (ainult liikmetele, grupi suurus kuni 40 inimest). Seltsi liikmel on võimalus jooksvaks aastaks osta 100eurone kunstisõbra külastuskaart, mis tagab sissepääsu kahele kõikidesse Eesti Kunstimuuseumi filiaalidesse nende lahtiolekuaegadel.
  • Soovijatel on võimalus olla muuseumi toetajaliige, tasudes vähemalt 300eurose annetuse aastas (sisaldab liikmemaksu). Toetajaliikmel on võimalus taotleda jooksvaks aastaks tasuta kunstisõbra külastuskaart. Toetajaliikmed saavad üritustele kutse kahele ja võimaluse registreeruda kunstireisile eelisjärjekorras.
  • Soovijatel on võimalik astuda seltsi kunstipatroonide kogusse, toetades seltsi tegevust 2020. aastal vähemalt 1000eurose annetusega (sisaldab liikmemaksu). Kunstipatroonid saavad seltsi üritustele kutse kahele ja võimaluse registreeruda kunstireisile eelisjärjekorras koos ühe seltsi liikmest kaaslasega. Kunstipatroonil on võimalus taotleda jooksvaks aastaks tasuta kunstisõbra külastuskaarti. Kunstipatroonide Kogu liikmed võivad olla nii füüsilised kui ka juriidilised isikud.

Info ja ürituste kutsed saadetakse seltsi liikmetele elektrooniliselt.

Eesti Kunstimuuseumi Kunstisõprade Seltsiga liitumiseks täitke avaldus ja saatke see digiallkirjastatult selts@ekm.ee või allkirjastatult postiaadressil Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn 10127.